• EDUKACJA OD PRZEDSZKOLA DO LICEUM

• ZAJĘCIA W SOBOTY OD 9 DO 13

• NAUKA RELIGII W JĘZYKU POLSKIM (PROWADZONA TAKŻE PRZEZ SIOSTRY BENEDYKTYNKI)

• KLASA DWUJĘZYCZNA

• KOMUNIA I BIERZMOWANIE W KOŚCIELE ŚW. ALEXANDRA PRZY BUDYNKU SZKOLNYM

• ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

• PRZYJAZNA I BEZPIECZNA SZKOŁA - BUDYNEK ZAMKNIĘTY PODCZAS ZAJĘĆ

• SALE LEKCYJNE DOSTOSOWANE DO WIEKU UCZNIÓW

• WSPANIAŁA KADRA DOŚWIADCZONYCH POLONIJNYCH NAUCZYCIELI

• PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU CERTYFIKATOWEGO I SEAL OF BILITERACY

• PRZYJAZNA ATMOSFERA

NOTICE OF NONDISCRIMINATORY POLICY

AS TO STUDENTS

Do szkoły mogą uczęszczać wszystkie dzieci bez względu na narodowość, rasę, wyznanie i niepełnosprawność. Szkoła nie dyskryminuje dzieci ze względu na swoje pochodzenie.

NOTICE OF NONDISCRIMINATORY POLICY

AS TO STUDENTS

The school admits students of any race, color, national an ethnic origin to all the rights, privileges, programs and activities generally accorded and made available to students at the school. It does not discriminate on the basis of race, color, national and ethnic origin in administration of its educational policies, admission policies, scholarship and other school administered programs.

NIE ZNAJDZIESZ NIC LEPSZEGO OD SZKOŁY JANA KARSKIEGO

Aktualności:

Szanowni Państwo,

rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty! Dziękujemy, że kolejny rok jesteście z nami. Serdecznie witamy w naszej społeczności nowe rodziny.

Wszystkim życzymy pomyślnego, pełnego sukcesów roku szkolnego.

W dalszym ciągu prowadzimy zapisy.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

Dla zainteresowanych proponujemy m.in. świetlicę i klasę dwujęzyczną z odpowiednio przygotowanym programem i podręcznikami.

Podobnie jak w ubiegłym roku możliwość $100 zniżki dla członków PRCUA.

Zapraszamy!

Szkoła im. Jana Karskiego informuje, że otrzymała dofinansowanie do kosztów wynajmu i ubezpieczenia. Dotacja została przyznana przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach sprawowania opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2017 i 2018 roku. Dziękujemy!

(708) 289-8640 | 7025 W 126th St, Palos Heights, IL 60463