• EDUKACJA OD PRZEDSZKOLA DO LICEUM

• ZAJĘCIA W SOBOTY OD 9 DO 13

• NAUKA RELIGII W JĘZYKU POLSKIM (PROWADZONA TAKŻE PRZEZ SIOSTRY BENEDYKTYNKI)

• KLASA DWUJĘZYCZNA

• KOMUNIA I BIERZMOWANIE W KOŚCIELE ŚW. ALEXANDRA PRZY BUDYNKU SZKOLNYM

• ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

• PRZYJAZNA I BEZPIECZNA SZKOŁA - BUDYNEK ZAMKNIĘTY PODCZAS ZAJĘĆ

• SALE LEKCYJNE DOSTOSOWANE DO WIEKU UCZNIÓW

• WSPANIAŁA KADRA DOŚWIADCZONYCH POLONIJNYCH NAUCZYCIELI

• PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU CERTYFIKATOWEGO I SEAL OF BILITERACY

• PRZYJAZNA ATMOSFERA

Szkoła im. Jana Karskiego informuje, że otrzymała dofinansowanie do kosztów wynajmu i ubezpieczenia. Dotacja została przyznana przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach sprawowania opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2017, 2018 i 2019 roku. Dziękujemy!

NIE ZNAJDZIESZ NIC LEPSZEGO OD SZKOŁY JANA KARSKIEGO

Aktualności:

Pierwszy dzień zajęć odbędzie się  12 września 2020 o godzinie 9:00. Nauczanie będzie odbywać się w szkole.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Dla zainteresowanych proponujemy m.in. świetlicę i klasę dwujęzyczną z odpowiednio przygotowanym programem i podręcznikami. W naszej szkole lekcja trwa 60 minut, w innych placówkach tylko 45.

Podobnie jak w ubiegłym roku możliwość $100 zniżki dla członków PRCUA. Odpowiednie formy znajdują się w załącznikach:

--- formularz rejestracyjny

--- formularz rejestracyjny katechezy

W celu zapisania sie na nowy rok, prosimy o wypełnienie formularzy i przesłanie ich na email: infoszkolakarskiego@gmail.com albo wysłanie na następujący adres:

Polska Szkola im.Jana Karskiego

P.O. Box 895