Zadania Domowe
30 kwietnia 2022
Zgoda na udział w paradzie jest konieczna; uczniowie dostali formy do podpisania na zajęciach 30 kwietnia. Formy będą dostępne przed wyjazdem.
7 maja zbiórka o 8:30 przed szkołą, wyjazd punktualnie o 9:00, planowany powrót około 1:30

KLASA 0

Religia 0

KLASA 1

J.pol.

Czytanka: str.51

Ćwiczenia: str.48-49

Kochani pamiętajcie o czytaniu w czasie wakacji. Codziennie po 15 min., aby nie zapomnieć literek.

Religia 1

Zaczął się miesiąc maj- miesiąc Maryi- proszę pamiętajcie o nabożeństwie majowym.

KLASA 2

Religia 2

KLASA 3a

KLASA 3b

Religia 3a i 3b

Kochani Rodzice i Uczniowie,

Przeżyliśmy piękny czas , czas PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ i nadal celebrujemy poprzez ten BIAŁY TYDZIEŃ...

Dziękuję Rodzicom za trud i współpracę w tym dziele, a moim Kochanym Uczniom za ten wysiłek w nauczeniu modlitw i  za ten Wasz wkład , aby było pięknie na tej Uroczystej Mszy Świętej.

Dziękuję też za Kwiaty i ofiarę. Bardzo cieszyłam się tymi podziękowaniami od dzieci. Był to wspaniały pomysł !!! Niech Pan Jezus sam będzie  Wam nagrodą.

Modlę się za Was kochane Dzieci, abyście zawsze kochały Jezusa i wzrastały w miłości , mądrości i w Łasce Bożej.

Z darem modlitwy, s.Bonawentura

Attachments area

KLASA DWUJĘZYCZNA Bl

KLASA 4

Religia 4

Zaprojektuj własną kapliczkę Maryjną używając wizerunku Matki Bożej otrzymanej na katechezie albo użyj swojego obrazka ( dla nieobecnych jest w załączniku)

KLASA 5

1. Czytanie str.208, " Konstytucja 3 Maja".

2.str.212, ćw.1,2,3,4

Religia 5